BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA CHEŁMŻY

Odnośniki

Wyszukiwarka

Odnośniki

Nawigacja

Jesteś tutaj:

Treść strony

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU na wolne stanowisko urzędnicze do spraw gospodarki odpadami komunalnymi i zarządzania mieniem komunalnym w Wydziale Gospodarki Miejskiej Urzędu Miasta Chełmży

Urząd Miasta Chełmży

ul. Gen. J. Hallera 2

87-140 Chełmża

INFORMACJA  O WYNIKACH  NABORU

na wolne stanowisko urzędnicze

do spraw  gospodarki odpadami komunalnymi i zarządzania

mieniem komunalnym

w Wydziale Gospodarki Miejskiej

Urzędu  Miasta Chełmży

 

             W wyniku zakończenia procedury naboru na w/w stanowisko  została wybrana  Pani   Magdalena Kołaszyńska zamieszkała w  Chełmży.

Uzasadnienie  dokonanego wyboru:

Na podstawie analizy dokumentów aplikacyjnych oraz przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej stwierdzam, że Pani Magdalena Kołaszyńska spełniła wszystkie niezbędne wymagania określone w ogłoszeniu. Wybrana kandydatka uzyskał najwyższe noty ze znajomości przepisów niezbędnych na stanowisku do spraw gospodarki odpadami komunalnymi i zarządzania mieniem komunalnym.

Burmistrz Chełmży

/-/ mgr Jerzy Czerwiński

drukuj (INFORMACJA O WYNIKACH NABORU na wolne stanowisko urzędnicze do spraw gospodarki odpadami komunalnymi i zarządzania mieniem komunalnym w Wydziale Gospodarki Miejskiej Urzędu Miasta Chełmży)

  • autor informacji: Beata Gołębiewska
    data wytworzenia: 2019-03-11
  • opublikował: Jarosław Smyczyński
    data publikacji: 2019-03-11 10:00

« wstecz

Redakcja

Redaguje: Małgorzata Karpińska, Biuro Rady Miejskiej, 87-140 Chełmża, ul. Hallera 2, tel. (0-56) 675-22-91 w. 43 Jarosław Smyczyński, Wydział Organizacyjny, 87-140 Chełmża, ul. Hallera 2, tel. (0-56) 675-22-91 w. 34

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.