BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA CHEŁMŻY

Odnośniki

Wyszukiwarka

Odnośniki

Nawigacja

Jesteś tutaj:

Treść strony

INFORMACJA!

Chełmża, dnia 1 marca 2017 r.

INFORMACJA

Szanowni Państwo!

W związku z prowadzonymi pracami związanymi z budową dróg gminnych: M. Konopnickiej, J. Kochanowskiego, B. Prusa, Wł. Reymonta, S. Żeromskiego, K. Pułaskiego, uniemożliwiającymi odbiór odpadów komunalnych bezpośrednio nieruchomości, Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. z siedzibą w Chełmży informuje, iż na Państwa osiedlu w okresie utrudnionego dostępu, zostaną ustawione kontenery Kp – 7 z lokalizacją na ul. B. Prusa oraz na skrzyżowaniu ulic Wł. Reymonta i St. Żeromskiego.

W okresie prowadzonych ww. prac remontowych zwracamy się z prośbą, aby w przedmiotowych kontenerach umieszczać: zmieszane odpady komunalne, popiół  oraz  bioodpady. Jednocześnie informuje się, iż selektywną zbiórkę odpadów prowadzoną w systemie workowym, tj. tworzywa sztuczne, papier oraz szkło, w okresie realizowanych prac remontowych, pracownicy ZGK Sp. z o.o. odbiorą od Państwa samodzielnie, docierając do Państwa posesji pieszo. Nadmieniam, iż wraz z postępem prac remontowych na ww. ulicach, lokalizacja kontenerów Kp – 7 będzie ulegać zmianie.

Dziękując za zrozumienie sytuacji niezależnej od Spółki pozostaję z wyrazami szacunku.

Prezes Zakładu Gospodarki

Komunalnej Sp. z o.o.

/-/ Piotr Zuba

drukuj (INFORMACJA!)

  • autor informacji: Zdzisław Stasik
    data wytworzenia: 2017-03-03
  • opublikował: Jarosław Smyczyński
    data publikacji: 2017-03-03 08:44

« wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.