BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
URZĘDU MIASTA CHEŁMŻY

Odnośniki

Wyszukiwarka

Odnośniki

Nawigacja

Jesteś tutaj:

Treść strony

Tag: praca
Tagi: praca
Ilość znalezionych akapitów: 10
"Nabór ofert na wolne stanowisko urzędnicze do spraw obronnych w Wydziale Spraw Społecznych i Obywatelskich Urzędu Miasta Chełmży"

Nabór ofert na wolne stanowisko urzędnicze do spraw obronnych
w Wydziale Spraw Społecznych i Obywatelskich Urzędu Miasta Chełmży

więcej » (Nabór ofert na wolne stanowisko urzędnicze do spraw obronnych w Wydziale Spraw Społecznych i Obywatelskich Urzędu Miasta Chełmży)

"INFORMACJA O WYNIKACH NABORU na wolne stanowisko do spraw obronnych w Wydziale Spraw Społecznych i Obywatelskich Urzędu Miasta Chełmży"

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU na wolne stanowisko do spraw obronnych w Wydziale Spraw Społecznych i Obywatelskich Urzędu Miasta Chełmży

więcej » (INFORMACJA O WYNIKACH NABORU na wolne stanowisko do spraw obronnych w Wydziale Spraw Społecznych i Obywatelskich Urzędu Miasta Chełmży)

"INFORMACJA O WYNIKACH NABORU na wolne stanowisko urzędnicze do spraw mienia komunalnego i rozliczeń budżetowych w Wydziale Finansowo- Księgowym Urzędu Miasta Chełmży."

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU na wolne stanowisko urzędnicze do spraw mienia komunalnego i rozliczeń budżetowych w Wydziale Finansowo- Księgowym Urzędu Miasta Chełmży.

więcej » (INFORMACJA O WYNIKACH NABORU na wolne stanowisko urzędnicze do spraw mienia komunalnego i rozliczeń budżetowych w Wydziale Finansowo- Księgowym Urzędu Miasta Chełmży.)

"OGŁOSZENIE O NABORZE KANDYDATÓW NA WOLNE STANOWISKO PRACY W BIURZE LGD"

OGŁOSZENIE O NABORZE KANDYDATÓW NA WOLNE STANOWISKO PRACY W BIURZE LGD

więcej » (OGŁOSZENIE O NABORZE KANDYDATÓW NA WOLNE STANOWISKO PRACY W BIURZE LGD)

"INFORMACJA O WYNIKACH NABORU na wolne stanowisko urzędnicze do spraw gospodarki odpadami komunalnymi i zarządzania mieniem komunalnym w Wydziale Gospodarki Miejskiej Urzędu Miasta Chełmży"

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU na wolne stanowisko urzędnicze
do spraw gospodarki odpadami komunalnymi i zarządzania mieniem komunalnym w Wydziale Gospodarki Miejskiej Urzędu Miasta Chełmży

więcej » (INFORMACJA O WYNIKACH NABORU na wolne stanowisko urzędnicze do spraw gospodarki odpadami komunalnymi i zarządzania mieniem komunalnym w Wydziale Gospodarki Miejskiej Urzędu Miasta Chełmży)

"INFORMACJA O WYNIKACH NABORU W MIEJSKIM OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ W CHEŁMŻY"

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU W MIEJSKIM OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ W CHEŁMŻY NA STANOWISKO Pracownika socjalnego – 2 etaty

więcej » (INFORMACJA O WYNIKACH NABORU W MIEJSKIM OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ W CHEŁMŻY)

"BURMISTRZ MIASTA CHEŁMŻY OGŁASZA KONKURS NA KANDYDATA NA STANOWISKO DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 IM. WOJSKA POLSKIEGO W CHEŁMŻY, UL. GEN. J. HALLERA 17"

BURMISTRZ MIASTA CHEŁMŻY OGŁASZA KONKURS NA KANDYDATA NA STANOWISKO DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 IM. WOJSKA POLSKIEGO W CHEŁMŻY,UL. GEN. J. HALLERA 17

więcej » (BURMISTRZ MIASTA CHEŁMŻY OGŁASZA KONKURS NA KANDYDATA NA STANOWISKO DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 IM. WOJSKA POLSKIEGO W CHEŁMŻY, UL. GEN. J. HALLERA 17)

"Nabór ofert na wolne stanowisko urzędnicze Komendanta Straży Miejskiej w Urzędzie Miasta Chełmży"

Burmistrz Miasta Chełmży ogłasza nabór ofert na wolne stanowisko urzędnicze Komendanta Straży Miejskiej w Urzędzie Miasta Chełmży

więcej » (Nabór ofert na wolne stanowisko urzędnicze Komendanta Straży Miejskiej w Urzędzie Miasta Chełmży)

"Nabór ofert na wolne stanowisko pracownika socjalnego w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Chełmży"

Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chełmży
ogłasza nabór ofert na wolne stanowisko pracownika socjalnego

więcej » (Nabór ofert na wolne stanowisko pracownika socjalnego w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Chełmży)

"INFORMACJA O WYNIKU POSTĘPOWANIA KONKURSOWEGO NA STANOWISKO DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 im. WOJSKA POLSKIEGO W CHEŁMŻY"

INFORMACJA O WYNIKU POSTĘPOWANIA KONKURSOWEGO NA STANOWISKO DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 im. WOJSKA POLSKIEGO W CHEŁMŻY

więcej » (INFORMACJA O WYNIKU POSTĘPOWANIA KONKURSOWEGO NA STANOWISKO DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 im. WOJSKA POLSKIEGO W CHEŁMŻY)

Ilość znalezionych zbiorów plików: 1

Redakcja

Redaguje: Małgorzata Karpińska, Biuro Rady Miejskiej, 87-140 Chełmża, ul. Hallera 2, tel. (56) 675-22-91 w. 43 Jarosław Smyczyński, Wydział Organizacyjny, 87-140 Chełmża, ul. Hallera 2, tel. (56) 675-22-91 w. 34

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.